Konsultacja

konsultacje - psi behawiorysta

PROBLEM Z PSEM TO NIE WSTYD, TO NATURALNY EFEKT UBOCZNY POSTĘPU NASZEJ CYWILIZACJI

 

KONSULTACJE:

Pierwsza konsultacja
Obejmuje obserwację psa i jego otoczenia w domu Klienta oraz rozmowę (wywiad) z  domownikami, zdiagnozowanie problemu i przedstawienie ogólnego planu naprawczego który jednocześnie zostaje wdrażany w życie w trakcie owej konsultacji. Po spotkaniu, na bazie zebranych informacji, behawiorysta w ciągu tygodnia opracowuje szczegółowy program naprawczy w oparciu o model EMRA zgodnie ze standardami COAPE. Klient otrzyma pisemne instrukcje pracy oraz, o ile ma to zastosowanie, opinię behawiorysty na mocy której zostanie poproszony o konsultację psa u lekarza weterynarii (we własnym zakresie) celem wykluczenia możliwych czynników zdrowotnych mających negatywny wpływ na pracę z psem. 

Kontakt telefoniczny/mailowy (doradztwo) z behawiorystą po spotkaniu wedle potrzeb Klienta.

Czas trwania: 1-3 godz.
Miejsce: Dom Klienta (prośba o obecność wszystkich domowników)
Koszt: 350 zł 

Druga konsultacja ( i każda kolejna w razie potrzeb)
Dalsza praca z psem, jeśli problem jest złożony i nie został rozwiązany na poprzedniej konsultacji lub samodzielna praca opiekunów nie przynosi efektu. Praca nad ewentualnymi nowymi problemami pojawiającymi się po czasie.

Czas trwania: 1-2 godz.
Miejsce: Dom Klienta lub w razie potrzeby praca w terenie
Koszt: 250 zł 

Konsultacje zwyczajowo prowadzę na obszarze Poznań-Suchy Las-Tarnowo Podgórne-Rokietnica-Oborniki, jednakże w razie potrzeb pozostaję otwarty na inne lokalizacje.

Nie narzucam na Klientów harmonogramu pracy – to Oni sami decydują o potrzebie spotkania ze mną. Jeśli pojawiają się wątpliwości najpierw staramy się rozwiązywać je zdalnie (telefonicznie/mailowo/komunikatory). Staję się „doradcą” rodziny dla którego nie ma głupich pytań.

Płatność za konsultację możliwa kartą, na miejscu